+90 262 324 80 30  -  [email protected]

TurkishEnglishGermanFrenchItalianRussianChinese (Simplified)Arabic

Billboard

Billboard, bir çeşit açık hava reklamıdır. Gerçekten çok dikkat çeken bir reklam aracı olma nedeni ile açık hava reklamcılığı önemli ölçüde gelişmiştir. Her türlü haber, reklam ve ilanlar Billboard aracılığı ile yapılabilir. Billboard reklamları etkilidir ve göze çarpar.

CLP & Durak

Günümüzde işlek cadde ve sokaklarda gördüğümüz dekoratif ışıklı ayaklı tabelalara raket tabela denir. Bu tabelalar genellikle reklam firmaları tarafından kiralanıp her ay teşhir ettikleri reklam değişir. Firmamız ihtiyaca göre ışıklı, hareketli, ve düz raket tabela üretimi yapmaktadır.

Megalight

Genellikle kavşak ve trafik ışıklarının olduğu işlek noktalarda bulunan megalightların iki reklam yüzü vardır. Her iki tarafına 3 poster dönüşümlü olarak gösterilir. Her bir megalightta toplam 6 reklam yüzü bulunmaktadır.

Duvar Reklamları

Hedef kitlenin daha geniş tutulmasını sağlayan ve aktif seyirciye sürekli ulaşan bu reklamlar, firmaların reklam bütçesi olarak ayırdıkları paranın, havuza kar olarak dönüşümünün sağlamasında son derece etkin bir görev üstleniyor. Yollarda geçen şehir yaşamını tüketici ve üreticiye katkıya çeviren reklam sektörü, bu tip reklam araçları ile son yılların önemli buluşlarına imza atmaya devam ediyor.

KAPAT
×
×

Sepet