+90 262 324 80 30  -  [email protected]

TurkishEnglishGermanFrenchItalianRussianChinese (Simplified)Arabic

Gazete Reklamları

Ürün ya da hizmetinizi dünyaya duyurmanın başka bir yolu da, basılı yayın organı olarak da adlandırılan dergi ve gazete reklamlarıdır. Bu tanıtım türü tüm okuyuculara ulaşma imkanı sunar.
Gazete Reklamının Avantajları;
– Tanıtım metninin yayın tarihinden çok kısa bir süre önce teslim edilmesi sayesinde aktüel olaylarla bağlantılı gazete reklamı yapabilme imkanı doğar ki bu sayede konu güncelliğini yitirmeden mesaj hedef kitleye ulaştırılabilmektedir.
– Sözcük sayısı kısıtlı olmadığından gazete reklamının metni içinde her türlü bilgi verilebilir ki bu bilgilerin okuyucu tarafından saklanabilme ve istendiği kadar incelenebilme imkanı vardır.

Gazete Arası Insert Dağıtımı

Hane halkının her bireyine ulaşan ve kendi başlarına bir mecra olma özellikleriyle etkin bir pazarlama ve iletişim aracı olan gazete içinde insert/broşür dağıtım uygulaması ile hafta içi ve sonunda ürünlerinizin, hizmetlerinizin tanıtım ve pazarlamasını yapabilir, fiyat ve kampanyalarınızdan müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz.

Dergi Reklamları

Dergiler işledikleri konular ve yayın içerikleri açısından çok çeşitli sayıda oldukları için genellikle yayınlayacakları konuları gazetelere oranla daha ayrıntılı geniş kapsamlı ve değişik boyutlarda incelerler. Dergiler haftalık, aylık, üç aylık ve yıllık gibi belli zaman aralıklarında yayınlanır. Genellikle bütün ülkeye dağıtılacak şekilde basılır veya belli bir meslek grubuna mensup kişilere dağıtım maksadıyla yayınlanır.

KAPAT
×
×

Sepet