+90 262 324 80 30  -  [email protected]

TurkishEnglishGermanFrenchItalianRussianChinese (Simplified)Arabic

AVM REKLAM ALANLARI

İndoor reklamcılığın yeni mecrası olan,  son zamanlarda  gerek yerli gerekse yabancı insanların en fazla vakit geçirdiği alışveriş merkezleri,   reklam alanlarını da cazip hale getirmiştir. Avm reklam alanları yapısı gereği Avm içinde veya dışında yer alan ve birçok kullanım alanına sahiptir.

CLP RAKET 

Etkin noktalarda ve çoğunlukla asansör çevresi, otopark alanları, wc holleri ve yürüyen merdiven iniş çıkışlarına yakın konumlandırılan CLP Raket; yaya trafiğine dik ve göz hizasında olduğu için yüksek görünürlülük  yaratır. Tüm AVM ye homojen yayılan network yapısı , reklam mesajının optimum seviyede görülmesi için özel olarak hazırlanmıştır.

DUVAR PANO

Sabit duvar  panoları,otopark giriş – çıkışı ve diğer alanlarında  trafiğin etkin olan noktalarında konumlanması nedeniyle farkındalık yaratır. Reklam yüzünün sabit olması bu ürünün ayrıştırıcı özelliğidir.

YÜRÜYEN MERDİVEN REKLAM ALANLARI 

Avm içerisinde bulunan  yürüyen merdivenlerde kullanılan reklam alanlarıdır. Reklamlar, yürüyen merdiven başlangıç ve bitişinde kullanıldığı gibi, yürüyen merdiven yan bantlarında da kullanılabiliyor.

 MOVIELED : ( LED EKRANLAR )

Bu reklam alanları Avm nin değişik alanlarına yayılmış reklam alanlarıdır. Genellikle yüksek çözünürlüğe sahip ve Avm içinde yoğun trafiğin olduğu alanlarda kullanılır. Avm içi LED ekran reklam fiyatları Avm nin bulunduğu bölgeye, reklam yayın süresi ve reklam yayın sıklığına göre değişiklik göstermektedir. Kiralama şekli genellikle minimum haftalık yayınlar şeklindedir.

 

KAPAT
×
×

Sepet