+90 262 324 80 30  -  [email protected]

TurkishEnglishGermanFrenchItalianRussianChinese (Simplified)Arabic


Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) den ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kağıttan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir.
Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır. Bu yönüyle firmanın reklam yatırımlarının başarılı olmasının sağlayan çalışmalardan biridir.

Broşür & Katalog

Firmanızın kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için katalog ve broşür çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir. Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınız ve sonrası için çok önemlidir.

Fotoğraf Çekimi

Görsel iletişimin en güçlü araçlarından biri olan fotoğraf, fikir aşamasından prodüksiyona, çekim aşamasından post-prodüksiyon işlemlerine kadar oldukça yorucu ve titizlik gerektiren bir sürecin sonunda ortaya çıkar.

KAPAT
×
×

Sepet